Kolay & Güvenli
Hakkımızda

Su Biyomedikal Sistemler ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. A.Ş. (SUBMED), sağlık profesyonelleri ve kurumlarının özel olarak hazırlanan tek kullanımlık prosedür setleri ve tıbbi cihazlara ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Biyomedikal mühendislik yaklaşımını özel prosedür seti taleplerine getiren genç ve dinamik bir ekip, esnekliği geliştirilmiş tasarım özellikleriyle birleştirir.

Sorun çözme yaklaşımımız, etik kurallara ve kalite standartlarına sıkı bir inançla desteklenmektedir. Periyodik olarak test edilen ürünler ve hammadde, gerekli CE (Tıbbi Cihazlar Direktifi 93/42/EEC) normlarına uyar. EN ISO 9001:2015 ve EN ISO 13485:2016 Kalite Yönetim Sistemleri, sistemimizi ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmek için kullanılmaktadır.

ETO ile yapılan kendi tesislerimizde sterilizasyon, parametreleri kontrol etmemizi ve test etmemizi sağlar. Doğrulanmış ürünler ve kendi tesislerimizdeki ara ve nihai ürün üretim makineleri, ürünlerimizde standardize edilmiş kaliteye ulaşmamıza olanak tanır. Laboratuvarımızda ve akredite üçüncü taraflarda periyodik kontroller, üretilen her üründe aynı kalite ve güvenliği sağlar.

Özverili bir ekibimiz, taleplerinize yanıt vermek ve her zaman aynı hizmet ve ürün kalitesini sunmak için hazırdır. SUBMED, dünya standartlarında güvenlik ve kolaylık sunar.

 

Paylaşın facebook twitter pinterest linkedin link